2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Kongerslev. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
Skibstedbrovej 28 i Skibsted, 9293 Kongerslev, er en af de nye ejendomme på markedet. Denne nedlagte landbrugsbolig har et areal på 181 m² fordelt på 4 rum. Boligen er sat til salg for 2.645.000 DKK, på en imponerende grundstørrelse af 81.730 m².
På Mygdalsvej 8 i 9293 Kongerslev findes en rummelig villa til salg. Med 195 m² og 6 værelser, tilbyder denne villa en god mulighed for en familie. Ejendommen grundareal udgør 942 m², og den er udbudt til en pris på 1.275.000 DKK.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.