2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Kongerslev. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Kongerslev er villaen på Mygdalsvej 5 netop kommet til salg. Denne rummelige bolig tilbyder 198 kvadratmeter fordelt på 5 værelser. Villaen er placeret på en grund på 1020 kvadratmeter, hvilket giver god plads omkring huset. Ejendommen er udbudt til en pris på 1.695.000 kr.
En anden spændende mulighed i Kongerslev er rækkehuset på Kildevej 12B. Denne bolig er lidt mere kompakt med sine 67 kvadratmeter og 2 rum. Kildevej 12B tilbyder dog en betydelig større grund på 2218 kvadratmeter og har en udbudspris på 485.000 kr.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.